Французький міністр став фігурантом розслідування про зґвалтування

Понеділок, 29 січня 2018, 10:06

Прокуратура Парижа відновила розслідування звинувачень щодо французького міністра державних дій і фінансів Жеральда Дарманена.

Про це повідомляє AFP.

Звинувачення стосуються подій, що нібито мали місце в 2009 році. Перший раз ймовірна жертва - 45-річна Софі Спатц - подала скаргу в прокуратуру навесні 2017 року.

За її словами, вона звернулася до Дарманена з проханням допомогти в судовій справі про шантаж за участю її колишнього бойфренда. Спатц заявила, що Дарманен погодився їй допомогти, але натякнув на інтимну близькість.

Однак розслідування було закрито невдовзі після того, як заявниця так і не з'явилася до слідчих для надання свідчень.

В середині січня 2018 року Спатц написала нову скаргу в прокуратуру. Розслідування, яке передали кримінальній поліції, було відновлено 22 січня.

35-річний Дарманен заперечує всі звинувачення. Його адвокати звинуватили Спатц в "грубій спробі завдати шкоди" репутації міністра і сказали, що він подасть зустрічний позов за наклеп.

Міністр юстиції Ніколь Беллубе підтримала Дарманена, заявивши, що він не повинен йти у відставку, зазначивши, що йому не пред'явили звинувачення в скоєнні будь-яких злочинів.

Міністр сільського господарства Стефан Травер також захистив Дарманена, заявивши, що принцип невинуватості діє до тих пір, поки не буде доведено вину підозрюваного.

Прем'єр-міністр Едуард Філіп заявив, що у Дарманена є "повна довіра".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua