Британські депутати покинуть Вестмінстер на час капітального ремонту

Четвер, 1 лютого 2018, 12:26

Британські законодавці у середу проголосували за переїзд із Вестмінстерського палацу на час капітального і багатомільярдного ремонту.

Про це повідомляє Associated Press.

Депутати закликали законодавців та співробітників парламенту до середини 2020-х років залишити неготичну будівлю XIX століття, яка сьогодні перебуває у жахливому стані.  Приміщення потребує капітального ремонту та, який, за оцінками, триватиме шість років та може коштувати близько 5 мільярдів доларів.

"Ці дебати, ймовірно, повинні були відбутися близько 40 років тому", - заявила лідер палати громад Андреа Лідсом законодавцям, додавши, що будівля "гостро потребує ремонту".

Експерти раніше озвучували термінові попередження про стан будівлі, яка є однією з найвідоміших визначних пам'яток Лондона і всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Серед найбільших проблем Вестмінстера – протікання дахів, застарілий водопровід, проблеми з паровим опаленням, руйнування кам’яної кладки, вентиляційні шахти, забиті старими трубами, дротами та азбестом.

"Можливо, було б перебільшенням сказати, що парламент став смертельною пасткою. Але це не надто велике перебільшення", - сказав представник консерваторів Даміан Грін.

Рішення про переїзд повинна схвалити верхня палата британського парламенту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua