"Альтернатива для Німеччини" вперше випередила СДПН у рейтингах

Понеділок, 19 лютого 2018, 17:41
Версія для друку Коментарі

Права партія "Альтернатива для Німеччини" (AfD) вперше обігнала Соціал-демократичну партію в опитуваннях громадської думки.

Про це свідчать дані опитування, опублікованого виданням Bild.

Згідно з результатами, 16 відсотків респондентів будуть голосувати за AfD, якщо відбудуться нові вибори, у той час як 15,5 відсотка віддадуть свій голос за СДПН.

Лідером рейтингу, як і раніше, залишається Християнсько-демократичний союз канцлера Ангели Меркель, як у випадку виборів може розраховувати на 32 відсотки голосів.

Минулої п’ятниці опитування німецького телеканалу ARD показало, що рейтинг СДПН опустився до рекордно низького показника, але соціал-демократи тоді випереджали AfD на 1%.

Нагадаємо, лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц, який очолював партію близько року, 13 лютого оголосив про свою відставку.

Він також відмовився від посади міністра закордонних справ у новому уряді Німеччини.


ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter