"Альтернатива для Німеччини" вперше випередила СДПН у рейтингах

Понеділок, 19 лютого 2018, 17:41

Права партія "Альтернатива для Німеччини" (AfD) вперше обігнала Соціал-демократичну партію в опитуваннях громадської думки.

Про це свідчать дані опитування, опублікованого виданням Bild.

Згідно з результатами, 16 відсотків респондентів будуть голосувати за AfD, якщо відбудуться нові вибори, у той час як 15,5 відсотка віддадуть свій голос за СДПН.

Лідером рейтингу, як і раніше, залишається Християнсько-демократичний союз канцлера Ангели Меркель, як у випадку виборів може розраховувати на 32 відсотки голосів.

Минулої п’ятниці опитування німецького телеканалу ARD показало, що рейтинг СДПН опустився до рекордно низького показника, але соціал-демократи тоді випереджали AfD на 1%.

Нагадаємо, лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц, який очолював партію близько року, 13 лютого оголосив про свою відставку.

Він також відмовився від посади міністра закордонних справ у новому уряді Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.