У парламенті Британії пропонують звільняти депутатів за сексуальні домагання

Четвер, 8 лютого 2018, 11:47

Міжпартійна робоча група парламенту Великої Британії рекомендує затвердити офіційні процедури для розгляду скарг на сексуальні домагання.

Про це повідомляє The Associated Press.

Група оприлюднила у четвер доповідь, в якій йдеться про те, що терміново потрібна "зміна культури на робочих місцях", і закликає запровадити новий кодекс поведінки з санкціями, в тому числі виключення депутатів, визнаних винними у зловживанні чи залякуваннях.

Група також провела опитування 1377 співробітників британського парламенту і було виявлено, що приблизно 19% з них бачили або зазнали сексуальних домагань протягом минулого року, а 39% зазнали інших видів переслідувань та залякування.

Як відомо, в останні місяці у Британії сталися кілька гучних скандалів за участі високопоставлених чиновників, які призвели до відставки двох міністрів уряду Терези Мей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.