У Македонії арештували екс-главу МВС за штурм парламенту минулого року

Середа, 28 березня 2018, 15:55

П'ять осіб, обвинувачених у насильницьких діях в парламенті Македонії 27 квітня минулого року, були знову відправлені в тюрму.

Про це повідомляє Balkaneu.

Напередодні генеральний прокурор Македонії Любомир Джовевскі (Lubomir Jovevski) заявив, що кримінальний суд отримав обвинувальні акти стосовно 30 осіб, які пов'язані з подіями 27 квітня минулого року.

Згідно із рішенням Верховного Суду країни, частина заарештованих осіб були поміщені під домашній арешт.

Серед них є також колишній міністр внутрішніх справ Мітко Чавков, який повернувся минулої ночі у в'язницю.

Нагадаємо, 27 березня прокуратура Македонія порушила кримінальну справу щодо 28 осіб, у тому числі колишнього міністра внутрішніх справ і кількох опозиційних депутатів, за звинуваченням в участі у штурмі парламенту націоналістами в квітні минулого року.

Як відомо, наприкінці квітня минулого року у столиці Македонії демонстранти, які підтримують колишню правлячу партію VMRO DPMNE, штурмували парламент і атакували опозицію. Причиною для цього стало обрання спікером парламенту етнічного албанця Талата Джафері.

Внаслідок заворушень постраждали понад 100 осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".