Мадрид готує нові правила, які заборонять здавати квартири туристам

П'ятниця, 11 травня 2018, 19:16

Мерія Мадрида готує нові суворі правила, які фактично повністю заборонять здавати приватне житло в іспанській столиці для туристів.

Про це повідомляє The Local.

Нові заходи були оголошені на цьому тижні в рамках боротьби з масовим туризмом, на який скаржаться місцеві жителі. За їхніми словами, через сервіси на зразок Airbnb зростає орендна плата і для них.

У мерії заявили, що нові правила призначені "для збереження використання будівель в якості житла, таким чином, запобігаючи використанню житла виключно для туристів".

Різні обмеження будуть застосовуватися до чотирьох зон міста, причому найсуворіші обмеження будуть в центральному районі.

Нові правила забороняють оренду туристичних квартир більш ніж 90 днів на рік. Вони також будуть перешкоджати перетворенню цілих багатоквартирних будинків на житло для туристів без спеціальної ліцензії, як у готелів, і мораторій на видачу таких ліцензій буде, щонайменше, на рік.

Від квартир для туристів в Центральній зоні вимагатимуть окремого входу на вулицю від постійних жителів, що фактично виключає всі квартири, крім розташованих на першому поверсі.

У квітні іспанське курортне місто Пальма на острові Майорка заявило, що заборонить здавати власникам квартир апартаменти для туристів.

Раніше Барселона також заявила, що буде вести боротьбу з сервісами по оренді приватного житла, накладаючи великі штрафи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua