Ідентифіковані 230 іноземних діячів, що незаконно відвідали Крим у 2018 році - ЗМІ

Вівторок, 26 червня 2018, 10:57

З лютого по травень 2018 року журналістам вдалося впізнати в окупованому Росією Криму 231 іноземця, який незаконно відвідав півострів.

Про це пише Blackseanews.

Найбільший інтерес окупований півострів в ці місяці викликав у громадян Німеччини. Всього вдалося за чотири місяці ідентифікувати 30 громадян цієї країни, які незаконно відвідали Крим.

Найбільш популярним півострів опинився серед членів німецької правопопулістської партії Альтернатива для Німеччини. Крим відвідала "делегація" з восьми представників AfD у земельних парламентах. У самій же Німеччині ініціатива цих викликала обурення не тільки у федерального уряду, але й у керівництва AfD.

Андреас Маурер – німецький рекордсмен за кількістю візитів в окупований Крим за ці місяці. Цей скандальний голова фракції "Ліва" (Die Linke) у парламенті міста Квакенбрюк приїжджав у серпні 2017 року в складі "німецької делегації", в жовтні того ж року – у складі "норвезької делегації", у листопаді був учасником "Форуму друзів Криму", в березні 2018 року був "міжнародним спостерігачем" на незаконних виборах президента Росії в окупованому Криму, в квітні не пропустив "Ялтинський міжнародний економічний форум".

Подружжя Вебер з Норвегії просуває "народну дипломатію". У травні 2018 року візит в окупований Росією Крим зробила Марія Романова (постійно проживає в Іспанії), що називає себе "Великою Княгинею" і "главою Російського імператорського дому".

Ще один частий в Криму гість – італієць Стефано Вальдегамбері, депутат регіонального парламенту області Венето. На його рахунку вже згаданий "Форум друзів Криму", президентські вибори і "Ялтинський міжнародний економічний форум".

В цілому ж з Італії вдалося ідентифікувати 21 особу, що робить цю країну другою після Німеччини за числом громадян, що відвідали окупований Крим.

З Франції в травні для встановлення "побратимських" зв'язків з Євпаторією приїхали мер і віце-мер міста Маріньян. Угоду про встановлення "побратимських відносин" між містами назвали "міжмуніципальною співпрацею". У МЗС Франції заявили, що підписання цієї угоди суперечить міжнародному праву.

З Чехії були помічені депутат європарламенту Яромир Кохлічек, депутат Сейму Ярослав Доубрава, бізнесмен Александр Гегальчий, президент Чесько-середньоазіатської торгової палати Іржі Неставал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.