Німеччина вимагає пояснень щодо слів посла США про "європейські еліти"

Понеділок, 4 червня 2018, 16:18

Німецький уряд вимагає від Сполучених Штатів Америки пояснень щодо слів новопризначеного посла США у ФРН Річарда Гренелла.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Гренелл дав інтерв'ю правопопулістській платформі Breitbart London і заявив, що європейські еліти диктують виборцям свою волю.

Гренелл зазначив, що перемога Трампа показала людям, що можна не допускати того, аби "політичний клас (в Європі) перед голосуванням вирішував, хто балотуватиметься і хто переможе".

"Я дуже хочу розширити можливості інших консерваторів по всій Європі, інших лідерів. Я думаю, що існує підстава для зростання консервативної політики через невдалу політику лівих", - сказав він.

Як приклад він назвав "рок-зірку", австрійського канцлера Себастіана Курца, який вступив в коаліцію з правопопулістською Австрійською партією свободи.

У Міністерстві закордонних справ Німеччини заявили, що дипломат матиме можливість пояснити свої висловлювання під час представлення у відомстві 7 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.