В армії Естонії почав роботу новий кіберпідрозділ

Четвер, 2 серпня 2018, 08:41

В Естонії 1 серпня розпочав роботу підрозділ кіберкомандування, який буде боротися із хакерськими атаками, спрямованими проти країни.

Про це повідомляє ERR.

"Естонія - це кібердержава. Це також означає, що ми повинні захищати наші кіберсистеми у цивільних і військових сферах", - заявив міністр оборони Естонії Юрі Луїк, додавши, що сучасна звичайна війна має також і віртуальний вимір.

Новий підрозділ об'єднає всі різні органи та підрозділи, що належать до компетенції Міністерства оборони Естонії. Він буде працювати виявлення та запобігання загрозам в кіберпросторі.

Міністр додав, що нове командування зробить планування та організацію спроможностей Естонії у кіберпросторі більш гнучким та ефективним.

Новий підрозділ складається із 300 осіб і повноцінно запрацює у 2023 році. Буде створено близько 60 нових посад, а решта співробітників буде залучено з наявних ресурсів Міноборони.

За даними міністерства, близько 8000 інцидентів, пов'язаних з кібербезпекою, були зафіксовані в першій половині 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?