В Євросоюзі немає спільних інтересів – польський віце-прем'єр

Середа, 5 вересня 2018, 10:34

Нинішня політика ЄС наразі суперечить інтересам країн-членів, а також ідеям засновників Євросоюзу, заявив віце-прем'єр, міністр з питань культури та національної спадщини Пьотр Глінський.

Як передає кореспондент "Європейської правди", таку думку він висловив під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща).

"На превеликий жаль, наразі в ЄС вже немає ані спільних інтересів, ані спільних цінностей. Це можна побачити як у поточних діях ЄС, так і у дискусіях щодо таких питань як міграційна політика, впровадженню євро тощо".

На думку польського урядовця, проблема полягає в тому, що нинішній ЄС аж ніяк не відповідає прагненням його засновників.

"Засновники ЄС бачили союз як спільноту вільних країн, а не величезний бюрократичний апарат, який утискає країни – і в цьому теж є чимала проблема", - пояснив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".