Трамп готовий до допиту у російській справі "за певних умов"

Субота, 8 вересня 2018, 15:27

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий поспілкуватися зі слідчими у справі взаємодії його виборчого штабу з Росією "за певних умов".

Про це повідомляє Reuters.

"Я б зробив це за певних умов" - сказав Трамп.

"Гадаю, якщо в нас буде зустріч, то це має бути чесна зустріч. Я не хочу потрапити у пастку лжесвідчень" - заявив американський президент.

Руді Джуліані, адвокат, який представляє президента, заявив раніше, що спеціальний радник Роберт Мюллер, який очолює розслідування у російській справі, хотів би, щоб Трамп відповів на питання слідства після надання письмових відповідей на питання про можливу координацію між членами виборчого штабу Трампа та Москвою.

"Я не бачу, як ми можемо це зробити", - сказав Джуліані, який неодноразово заявляв про занепокоєння з приводу того, що Трамп ризикує зробити лжесвідчення.

Адвокати Трампа ведуть переговори про потенційне інтерв'ю з командою Мюллера з минулого року. Москва заперечує будь-які зв’язки з командою Трампа, він у свою чергу також спростовує змову з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.