Драматизація бюджетної сварки шкодить Італії та ЄС - міністр

Середа, 21 листопада 2018, 20:13

Міністр економіки Італії Джованні Тріа заявив, що "драматизація" бюджетної суперечки між Італією та Європейською комісією "шкодить італійській економіці, а значить і європейській економіці".

Про це пише ANSA.

Він сказав, що "це обґрунтування є підставою нашого зобов'язання продовжувати діалог з Комісією у пошуках спільного рішення в інтересах обох сторін".

Італійські доходи від облігацій падають, оскільки інвестори побоюються наслідків відхилення Єврокомісією проекту державного бюджету Італії, повідомляє Reuters.

Європейська комісія відхилила проект через те, що він не відповідає фінансовим правилам єврозони. Згідно з процедурою країни ЄС мають час на коригування фіскальних показників бюджету до винесення подальших рішень, в тому числі ймовірних санкцій.

Новий бюджет потягне за собою збільшення і без того величезного боргового навантаження країни – наразі борг складає 131% ВВП, найбільший серед країн єврозони після Греції і вищий, ніж верхня межа ЄС на 60%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.