У Британії проводять розслідування щодо двох російських телеканалів – ЗМІ

Понеділок, 17 грудня 2018, 12:49

Британський медіарегулятор Ofcom проводить перевірку програм міжнародного російського телеканалу "НТВ Мир" і РЕН ТВ, що зареєстровані в Лондоні, але ведуть мовлення у країнах Балтії.

Про це повідомляє Sky News.

Як зазначається, про програми, присвячені отруєнню в Солбері екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, у Британії дізналися завдяки зверненню МЗС Латвії. Йдеться про програми, які вийшли в ефір 2 і 3 квітня 2018 року.

За словами посла Латвії у Британії Байби Браже, в порівнянні з цими програмами матеріали, що з'являються в ефірі Russia Today "є квіточками", тобто не настільки вже й поганими.

"Ці російські телеканали, який мовлять в нашій країні, є неприкритою пропагандою. Це не м’яка, західного типу Russia Today, тому Британія має всерйоз ними зайнятися", - заявила Браже.

За словами виконавчого директора Baltic Media Alliance Ltd Маргуса Меріма, який займається телемовленням в балтійських країнах, канали роблять акцент на темах, пов'язаних з розвагами і культурою.

"Свобода слова передбачає право на різні думки, а не тільки на думку пані Браже", - підкреслив Меріма.

Як зазначається, латвійська сторона очікувала на результати розслідування до кінця жовтня, однак Ofcom ще не публікував свої висновки.

Як відомо, британський медіарегулятор вже веде декілька розслідувань стосовно телеканалу Russia Today.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?

Парк антикорупційного періоду: чого досягли НАЗК, НАБУ, САП та інші

Діяльність антикорупційних органів - знову у центрі уваги як міжнародників (яким Зеленський обіцяв завершити конкурс на главу САП), так і політиків. Але чи є реальні результати їхньої роботи?