У Польщі затримали екс-речника Міноборони за підозрою в корупції

Понеділок, 28 січня 2019, 13:05

Співробітники Центрального антикорупційного бюро Польщі затримали колишнього керівника політичного кабінету міністра оборони, колишнього депутата керівної партії "Право і справедливість" та інших екс-чиновників у справі про нецільове розпоряджання майном.

Про це повідомляє RMF24.

Зокрема, затримані колишній речник Міноборони Бартоломей М. (з огляду на продовження слідства прізвища підозрюваних не розголошують, однак тут, очевидно, йдеться про Бартоломея Місевича, який був речником за врядування Антоні Мацеревича. – Ред.), колишній депутат "Права і справедливості" Маріуш Антоні К., колишній член правління Польської групи озброєнь Радослав О., а також троє співробітників Міноборони і Польської групи озброєнь.

Усі затримані будуть доставлені в окружну прокуратуру в Тарнобжегу, де їм пред'являть звинувачення.

Співробітники Центрального антикорупційного бюро також проводять обшуки за понад 30 адресами.

Слідство стосується нецільового розпоряджання майном, торгівлі впливом та фальсифікації документів під час укладання контрактів Польською групою озброєнь (державний концерн польських оборонних підприємств). Як стверджують слідчі, діяльність підозрюваних спричинила безпосередню небезпеку завдання значної матеріальної шкоди.

Слідство у справі триває з грудня 2017 року.

За даними ЗМІ, затримання можуть бути пов’язані з відставкою колишнього міністра оборони Антоні Мацеревича, якого на початку минулого року на посаді змінив Маріуш Блащак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.