Грузія і США планують нову 5-річну угоду про оборонну співпрацю

Субота, 16 лютого 2019, 12:51

Грузія в 2019 році оформить з США новий меморандум про співпрацю, відповідно до якого заплановано укладення п'ятирічної рамкової угоди про співпрацю у сфері оборони і безпеки.

Про це повідомив в п'ятницю журналістам міністр оборони Грузії Леван Ізорія після зустрічі з керівником Пентагону Патріком Шенаханом в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, повідомляє "Грузия Online".

"У новому меморандумі будуть важливі акценти стосовно того, як ми повинні посилити безпеку нашої країни новими підходами, закупівлями озброєння нових технологій", - зазначив він.

За його словами, в документі особливий акцент буде зроблений на питанні безпеки регіону Чорного моря. "Що також буде відображатися в інтенсифікації спільних навчань", - додав міністр.

Що стосується п'ятирічної рамкової угоди, то, як заявив Ізорія, вона буде містити конкретні напрямки, де необхідно посилити співробітництво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.