Грузія і США планують нову 5-річну угоду про оборонну співпрацю

Субота, 16 лютого 2019, 12:51

Грузія в 2019 році оформить з США новий меморандум про співпрацю, відповідно до якого заплановано укладення п'ятирічної рамкової угоди про співпрацю у сфері оборони і безпеки.

Про це повідомив в п'ятницю журналістам міністр оборони Грузії Леван Ізорія після зустрічі з керівником Пентагону Патріком Шенаханом в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, повідомляє "Грузия Online".

"У новому меморандумі будуть важливі акценти стосовно того, як ми повинні посилити безпеку нашої країни новими підходами, закупівлями озброєння нових технологій", - зазначив він.

За його словами, в документі особливий акцент буде зроблений на питанні безпеки регіону Чорного моря. "Що також буде відображатися в інтенсифікації спільних навчань", - додав міністр.

Що стосується п'ятирічної рамкової угоди, то, як заявив Ізорія, вона буде містити конкретні напрямки, де необхідно посилити співробітництво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.