Росія також вийшла з ядерного договору з США

Понеділок, 4 березня 2019, 16:11

Президент Росії Владімір Путін підписав указ про призупинення виконання Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).

Про це повідомляється на сайті Кремля.

"Владімір Путін підписав Указ "Про призупинення Російською Федерацією виконання договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Сполученими Штатами Америки про ліквідацію їх ракет середньої дальності і малої дальності" – йдеться у повідомленні.

Таким чином, Росія вирішила проігнорувати всі заклики Заходу щодо необхідності повернення до виконання Договору.

6 лютого глава МЗС Росії Сергєй Лавров заявляв, що РФ дзеркально відповість США і вийде з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД) через шість місяців.

Нагадаємо, 2 лютого, Сполучені Штати припинили свої зобов'язання за Договором про РСМД і почнуть процес виходу з нього. Якщо Росія не повернеться до виконання умов угоди, процес виходу завершиться через 6 місяців.

США вимагають, щоб Росія знищила всі ракети, які порушують договір, а також пускові установки і пов'язані з ними обладнання.

Росія заперечувала усі звинувачення США. Речник Кремля Дмитрій Пєсков заявив в п'ятницю, що Росія шкодує про рішення США і звинувачує Вашингтон у "небажанні вести будь-які суттєві переговори".

Читайте також: "Ракети без обмежень: які наслідки для України матиме вихід США з ядерної угоди з РФ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua