Британія першою в світі перевірятиме вік глядачів порносайтів

Середа, 17 квітня 2019, 20:41

Велика Британія стане першою країною в світі, яка запровадить обов’язкову перевірку віку відвідувачів порнографічних сайтів.

Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на агентство Reuters.

З 15 липня комерційні провайдери інтернет-порнографії будуть зобов’язані перевіряти, чи досягли відвідувачі сайтів 18-річного віку.  Веб-сайти, що порушуватимуть новий закон, ризикують бути заблокованими у Британії.

"Дитячу порнографію треба блокувати? Те саме – з російською пропагандою в інтернеті"

Як заявила міністр з питань цифрової та креативної індустрій Марго Джеймс, таке рішення пов’язане з тим, що дорослий контент сьогодні занадто доступний для дітей.

"Запровадження обов'язкової вікової перевірки є першим у світі, і ми знайшли час, щоб збалансувати проблеми конфіденційності з необхідністю захистити дітей від небажаного контенту", - сказала Джеймс.

Уряд Британії заявив, що він взяв до уваги занепокоєння з приводу конфіденційності, тому перевірки віку не будуть спрямовані на встановлення особи людей.

Заступник прем’єра Британії пішов у відставку через скандал з порнографією

Згідно з рішенням, порнографічні сайти, які продають контент для дорослих або надають його безкоштовно, будуть вимушені наймати компанії, які перевірятимуть вік користувачів.

Для верифікації віку пропонують різні способи, у тому числі купівля спеціальних квитків у магазинах офлайн, використання паспорта або кредитної карти онлайн.

Сайти, де порнографічний контент займає менше третини від загального контенту, будуть звільнені від нових вимог, поки вони не позиціонуватимуть себе як такі, що пропонують порнографічний контент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: