Консультативну місію ЄС в Україні очолить гендиректор фінської митниці

Вівторок, 4 червня 2019, 11:44

Новим главою Консультативної місії Європейського Союзу з реформи сектора громадянської безпеки в Україні (КМЄС) призначено гендиректора фінської митниці Антті Хартікайнен.

Про це у вівторок "Європейській правді" повідомили у пресслужбі Ради ЄС.

Хартікайнен почне виконувати свої обов'язки 1 липня 2019 року. Його мандат триватиме до 30 червня 2020 року.

 

Антті Хартікайнен сьогодні є генеральним директором фінської митниці. Раніше він був главою Місії ЄС з прикордонної допомоги (EUBAM) в Лівії, заступником глави Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а також керівником групи Консультативної групи ЄС у Вірменії.

Хартікайнен має понад два десятиріччя досвіду роботи на фінській державній службі, а саме - в Міністерстві внутрішніх справ.

Читайте також
ЄС продовжив мандат Консультативної місії в Україні і збільшив її бюджет

Хартікайнен замінить на посту литовця Кястутіса Ланчінскаса, який був на посаді з 1 лютого 2016 року.

Консультативна місія ЄС підтримує реформу сектора громадянської безпеки в Україні у тісній співпраці з поліцією, прокуратурою та іншими правоохоронними органами. КМЄС надає стратегічні рекомендації українській владі і підтримує їх за допомогою оперативної діяльності.

Офіси місії розташовані в Києві, Львові, Харкові та Одесі. Місія була створена 22 липня 2014 року і почала роботу 1 грудня 2014 року. Її персонал становить понад 300 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua