Новий прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс склав присягу

фото
Понеділок, 8 липня 2019, 13:31

Лідера партії "Нова демократія" Кіріакос Міцотакіс в понеділок склав присягу прем'єр-міністра країни після перемоги на вчорашніх виборах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Protothema.

Міцотакіс був приведений до присяги в полудень перед президентом Республіки. На церемонії були присутні його дружина і троє дітей.

 

Після церемонії і до підписання протоколу про присягу новий прем'єр-міністр провів коротку бесіду з президентом Прокопісом Павлопулосом.

Новий прем'єр також отримав мандат на формування наступного уряду. Голосування за вотум довіри в новому парламенті призначено на 21 липня.

Читайте також
Вибори в Греції виграла опозиція

"Нова демократія" на виборах отримала 39,8% голосів і може розраховувати на абсолютну більшість в парламенті - 158 з 300 місць з урахуванням 50 додаткових мандатів, які, згідно з грецьким виборчим правом, отримує переможець виборів.

Друге місце з результатом 31,5% голосів посіла ліва партія СІРІЗА Алексіса Ципраса, який керував урядом останні п’ять років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?