Євросоюз обмежить вилов риби в Балтійському морі

Неділя, 1 вересня 2019, 16:25

Євросоюз має намір скоротити вилов більшості видів промислової риби в Балтійському морі.

Як повідомляє "Європейська правда", посилаючись на Delfi, це пов'язано з тим, що рибні запаси Балтики виявилися гіршими за прогнозовані.

ЄС запропонував збільшити вилов оселедця в Ризькій затоці і зберегти на колишньому рівні вилов лосося в Фінській затоці.

При цьому запропоновано скоротити вилов інших видів риби - оселедця в Центральній, Західній Балтиці і Ботнічній затоці, камбали, кільки, тріски у Східній і Західній Балтиці.

"Попри зусилля наших рибалок і влади, склалася серйозна ситуація з рибними запасами Балтики, особливо тріски у Східній Балтиці і оселедця в Західній. Відповідно до наукових рекомендацій ми маємо намір запропонувати розумний пакет, щоб з часом забезпечити стійке рибальство в Балтійському морі", - заявив член Єврокомісії з питань навколишнього середовища, морських справ і рибальства Кармену Велла.

В останні роки владі і представникам рибної галузі вдалося поліпшити стан рибних запасів і навіть збільшити дозволені норми промислу. Однак вчені знову забили на сполох: ситуація з запасами виявилося менш стабільною, ніж припускали.

Рада ЄС розгляне пропозиції Єврокомісії, рішення можуть прийняти 14-15 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua