Фінська поштова служба припинила страйк, до якого долучилися аеропорти

Середа, 27 листопада 2019, 16:29

Страйк поштових працівників Фінляндії, який тривав більше двох тижнів, закінчився після того, як було досягнуто домовленості про оплату праці.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Профспілка, що представляє інтереси працівників державної поштової служби Posti, заявила, що задоволена досягнутою в середу угодою за трудовими контрактами близько 700 обробників пакетів.

Згідно з заявою профспілки, співробітники негайно повернуться до роботи, щоб впоратися зі значними затримками листів і посилок, додавши, що фіни отримають їх до Різдва.

У понеділок транспортний сектор Фінляндії провів страйк солідарності з поштовиками, що спонукало національну авіакомпанію Finnair скасувати майже 300 рейсів.

З наступного тижня на знак солідарності до страйку планували долучитися залізничники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".