ЄС продовжить співпрацю з Україною незалежно від відставки уряду — посол ЄС

П'ятниця, 17 січня 2020, 13:16

Європейський Союз налаштований і далі співпрацювати з урядом України незалежно від того, чи відбудеться відставка чинного його складу.

Як повідомляє "Європейська правда", про це в коментарі Hromadske заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

"Ми маємо — і я особисто маю — дуже гарні робочі відносини з урядом, із окремими міністрами. І в якому б напрямку не розвивалися політичні події, співпраця з урядом України триватиме й надалі", — сказав посол.

Він уточнив, що новини про відставку прем’єр-міністра не вплинуть на відносини і співпрацю між ЄС та українським урядом.

"Внутрішня політика — це внутрішня політика. І в демократичній державі це має велике значення. Щось може статися буквально за одну ніч. І це є лише підтвердженням життєздатності української демократії", — зазначив Маасікас.

Нагадаємо, вранці 17 січня стало відомо, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.