Новий президент Хорватії у першому виступі повторив тези новорічного виступу Зеленського

Понеділок, 6 січня 2020, 11:26

Новообраний президент Хорватії Зоран Міланович у своєму першому виступі заявив про повагу до відмінностей громадян, але пообіцяв не ділити їх за тим, що завдає їм болю.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Vecernji List, яке наводить текст виступу Мілановича.

"Хорватські громадяни обрали мене президентом усіх громадян, хорватів і тих, хто ними не є, і я цьому дуже радий" - сказав Міланович.

Він пообіцяв не обманювати громадян "солодкими словами про єдність", але зазначив, що не стане навмисно завдавати ударів по больових точках хорватів.

"Я буду таким президентом, яким був під час виборчої кампанії, я буду просити, пропонувати, приймати пропозиції і сподіваюся, що не зраджу довіру, яку ви мені надали. Це велика обіцянка, тому що у наших 4 мільйонів людей є місце під сонцем, місце в Європі, яке продовжує залишатися найкрасивішим місцем для життя, і ми є частиною цього континенту. Не буде ніяких інтриг, таємних угод і змов, для мене всі партії будуть однакові" - сказав новообраний президент.

Читайте також
Хорватія почала головування у Раді Євросоюзу: що згадано в програмі про Україну

"Ви не почуєте від мене зворушливих історій про співпричетність. Люди різні, але те, що я постараюся зробити, - це досягти результату без потреби навмисно завдати болю, чути і дослухатися до всіх, підтримувати діалог, усвідомлюючи, що є різні світогляди, забобони, від яких навіть я не застрахований, тому що я звичайна людина", - зазначив Міланович.

"Повторю знову, я не ділитиму хорватських громадян за тим, що завдає їм болю, за тим, що має низький рівень толерантності" - наголосив він.

"Давайте об'єднаємось у наших відмінностх" - сказав Міланович.

Як повідомлялося, колишній прем'єр-міністр Хорватії від лівих сил Зоран Міланович переміг чинну президентку Колінду Грабар-Кітарович під час другого туру президентських виборів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у своєму новорічному привітанні закликав українців об'єднатись, незалежно від уподобань, ідеалів чи мови спілкування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?