У Бельгії заборонили заходи за участю понад 1000 людей

Вівторок, 10 березня 2020, 17:26

Уряд Бельгії оголосив про рішення скасувати всі заходи, в яких запланована участь понад 1000 людей, щоб уповільнити поширення коронавірусу.

Про це заявила прем'єр-міністр Бельгії Софі Вільмес, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Politico.

Школи поки залишаються відкритими, але уряд рекомендував відкласти шкільні поїздки за кордон. Вільмес також порадила працювати з дому, якщо це можливо, і скасувати будь-які зустрічі, які не є невідкладними.

Читайте також
Собор Святого Петра у Ватикані закрили для туристів через коронавірус

Міністр охорони здоров'я Бельгії Меггі Де Блок заявила, що нові заходи необхідні, оскільки Бельгія зараз перейшла у фазу "повторного зараження", тобто нові випадки захворювання виявлені не тільки серед тих, хто повернувся з важко уражених країн, таких як Італія.

"Ми хочемо уникати того, щоб занадто багато людей захворіли і спричинили занадто великий тиск на наші лікарняні служби", - сказала Де Блок.

За останніми даними у Бельгії зафіксовано 267 випадків захворювання на коронавірус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.