На Луганщині відкрили амбулаторію, відремонтовану за кошти Угорщини

фото
П'ятниця, 6 березня 2020, 11:43

В селищі Валуйське Станично-Луганського району 5 березня відкрили будівлю амбулаторії, яку було відремонтовано та облаштовано медичним обладнанням за кошти Угорщини.

Як пише "Європейська правда", про це повідомила Станично-Луганська районна державна адміністрація.

Реалізовували проєкт партнери УВКБ ООН гуманітарна місія "Проліска". Медичний персонал закладу надаватиме необхідну допомогу як місцевим, так і людям з тимчасово окупованих територій, йдеться в повідомленні адміністрації.

 

Посли Угорщини та Латвії прибули на церемонію урочистого відкриття медичного закладу. Голова райдержадміністрації Юрій Золкін подякував народу Угорщини "за підтримку та допомогу, яка перетворюється в дуже необхідні на лінії фронту соціальні проєкти".

Він також подякував Латвії за допомогу Україні в подоланні наслідків збройної агресії і гуманітарну допомогу, яка сприяє реабілітації учасників бойових дій та оздоровленню дітей на території країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.