У Греції за добу підтвердили 21 випадок коронавірусу

П'ятниця, 6 березня 2020, 13:54

У Греції офіційно підтвердили ще 21 випадок зараження коронавірусом, загальна кількість в країні зросла до 31.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Ekathimerini.

Кількість підтверджених випадків зросла після того, як 21 мандрівник, який нещодавно повернувся з паломництва до релігійних місць в Ізраїлі та Єгипті, здав позитивний тест не вірус.

"У найближчі тижні спостерігатиметься значне зростання випадків у Греції", - сказав Сотіріс Ціодрас, професор Афінського університету, відповідальний за експертний комітет, який консультував уряд щодо складення плану дій на випадок поширення вірусу.

Нові випадки знайшли, коли органи охорони здоров'я відстежувати і перевіряли близько 400 людей, які, як вважають, тісно контактували з мандрівниками, серед яких 66-річний грек, який став дев'ятим пацієнтом у середу.

Дев'ять нових пацієнтів проходили лікування в лікарні в передмісті Ріо на заході країни, у трьох з них виявилися серйозні симптоми. Решта залишилася вдома на карантині.

Те саме стосувалося 11 лікарів і медсестер у лікарні в Ріо, а також персоналу лікарні в місті Амаліада, яка спочатку лікувала 66-річного чоловіка, не вживаючи жодних захисних заходів, оскільки він не вважався "підозрілим" випадком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.