Німеччина може ввести тестування на коронавірус для тих, хто повертається з відпочинку

Субота, 25 липня 2020, 17:39

Німеччина може запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для відпочиваючих, які повертаються з країн з підвищеним ризиком інфікування.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Єнс Шпан, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Reuters.

"Ми також перевіряємо, чи можна юридично зобов'язати когось зробити тест, оскільки це було б посяганням на свободу", - сказав Шпан.

Міністр додав, що суди вивчали всі коронавірусні заходи, щоб переконатися, що вони пропорційні з огляду на їх вплив на основні права.

У п’ятницю Шпан та його регіональні колеги з 16 федеральних земель Німеччини домовились, що влада запропонує відпочиваючим безкоштовні тести на добровільній основі.

Мандрівники з країн, які визначені як групи підвищеного ризику - до яких зараз належать США, Бразилія та Туреччина - матимуть право зробити тест негайно, тоді як прибулі з інших місць зможуть протестуватися протягом трьох днів.

Якщо людина, яка приїжджає додому з країн з високим рівнем ризику, здасть негативний тест, то їй не доведеться дотримуватися 14-денного карантину, який в іншому випадку є обов'язковим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.