Лукашенко підтвердив, що на "Белтелерадіокомпанії" почали працювати російські журналісти

П'ятниця, 21 серпня 2020, 15:51

Александр Лукашенко, який виконує обов’язки президента Білорусі, підтвердив, що на державному ЗМІ "Белтелерадіокомпанія" почали працювати журналісти з Росії.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє державне інформагентство БЕЛТА.

За його словами, питання про залучення російських журналістів з’явилося після того, як деякі працівники "вискочили на вулиці  і почали мітингувати".

Читайте також
МЗС Білорусі звернулося до ЄС щодо санкцій: дайте нам "подорослішати"

"Я попросив росіян: дайте нам 2-3 групи журналістів, про всяк випадок. Це 6 чи 9 осіб з найбільш передового  телеканалу. І наша молодь хай подивиться, як працюють", - цитує БЕЛТА Лукашенка.

Про який "передовий телеканал" йдеться, він не уточнив.

Лукашенко також стверджує, що російські журналісти не отримують заробітну плату від Білорусі. 

"Ми росіянам не платимо взагалі. Слухайте, невже я для 6-9 людей не знайду у Росії друзів, які їх підтримають?", - сказав він.  

Нагадаємо, кілька днів тому білоруське бюро "Радіо Свобода" повідомило, що на державній телекомпанії Білорусі працівників, які підтримали протести, замінюють співробітниками російського пропагандистського каналу Russia Today

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?