Єврокомісія фінально підписала першу угоду про закупівлю 300 млн доз вакцини від коронавірусу

Четвер, 27 серпня 2020, 13:39

Єврокомісія фінально підписала угоду про закупівлю 300 млн доз майбутньої вакцини від коронавірусу у розробника AstraZeneca.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Угода передбачає закупівлю для усіх країн-членів 300 млн доз вакцини, з можливістю закупівлі наступних 100 млн доз. 

Схожі угоди надалі планують підписати ще з чотирма розробниками, з якими наразі завершили попередній етап перемовин - Sanofi-GSK, Johnson & Johnson, CureVac та Moderna.

ЄС веде перемовини одразу з багатьма компаніями, які використовують різні технології, аби гарантувати, що принаймні декілька цих вакцин виявляться безпечними та ефективними. 

Потенційна вакцина AstraZeneca вже перебуває у великомасштабних клінічних випробуваннях фази II / III після багатообіцяючих результатів у фазі I / II щодо безпеки та імуногенності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...