Коронавірус виявили у міністра економіки і фінансів Франції

Субота, 19 вересня 2020, 14:37

Міністр економіки і фінансів Бруно Ле Мер повідомив, що отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Сьогодні я отримав позитивний результат на COVID-19. Я негайно пішов на самоізоляцію в своєму будинку відповідно до встановлених урядом санітарних правил. У мене немає симптомів. Я пробуду в самоізоляції 7 днів. Я продовжую виконувати свої обов'язки" - написав Ле Мер у Twitter.

Він є четвертим членом уряду, у якого позитивний результат тесту на коронавірус. 9 березня колишньому міністру культури і нинішньому міністру зовнішньої торгівлі Франку Рістеру був поставлений діагноз COVID-19. Тодішні державні секретарі з екологічного переходу Брюн Пуарсон і Еммануель Варгон також заразилися протягом наступних двох тижнів.

На початку вересня прем'єр-міністр Жан Кастекс пішов на самоізоляцію через контакт з директором велоперегонів "Тур де Франс" Крістіаном Прюдомом, який заразився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.