ЄІБ схвалив 300 млн євро кредиту на енергоефективність громадських будівель в Україні

П'ятниця, 25 вересня 2020, 15:04

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить 300 млн євро кредиту на проєкт з енергоефективності громадських будівель в Україні, який передбачає енергомодернізацію адміністративних будівель, шкіл, дитячих садків, культурних закладів і лікарень.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Орієнтовна загальна вартість проєкту - 407 млн євро, водночас інвестиційна потреба України в цій сфері оцінюється в 2 млрд євро.

Раніше ЄІБ підписав угоду про проєкт енергоефективності громадських будівель із міністерством розвитку громад та територій. Реалізація проєкту дасть змогу підвищити енергоефективність 1 тис. будівель, а також скоротить викиди CO2 на 1 млн тонн.

За даними пресслужби Мінрегіону, здійснювати термомодернізацію будуть шляхом установлення сучасного обладнання з енергоефективності, лічильників і систем управління, модернізації систем опалення, вентиляції, освітлення тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.