Франція запровадила комендантську годину ще у 38 департаментах і на заморській території

Четвер, 22 жовтня 2020, 20:03

Французька влада прийняла рішення ввести нічну комендантську годину ще в 38 департаментах країни через погіршення епідеміологічної ситуації.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив прем'єр-міністр Жан Кастекс.

"Розвиток епідемії змусив нас поширити дію комендантської години на 38 нових департаментів і заморську територію. На цих територіях комендантська година буде діяти з 21:00 до 6:00. Ці правила набудуть чинності з півночі п'ятниці", - написав Кастекс в Twitter.

Таким чином, комендантська година поширюватиметься на 54 департаменти і заморську територію Французька Полінезія, це більше половини департаментів країни. У цих регіонах проживають 46 мільйонів людей.

"Ситуація серйозна, поширення вірусу досягло надзвичайно високого рівня", - попередив прем'єр, якого цитує Le Figaro.

Рішення про комендантську годину буде діяти шість тижнів.

За словами глави уряду, рівень захворюваності, тобто кількість підтверджених випадків Covid-19 на 100 000 жителів, збільшився на 40% за один тиждень і досяг 251 на території країни, а швидкість розмноження вірусу подвоюється кожні два тижні.

Прем'єр-міністр уточнив, що з минулої суботи поліція провела "32 033 перевірки і винесла 4777 рішень за недотримання комендантської години".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.