Румунія закликала ЄС до взаємного визнання тестів на коронавірус

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 11:20

Президент Румунії Клаус Йоганніс закликав до єдиного підходу ЄС щодо взаємного визнання тестів на коронавірус, а також до процедур ізоляції та карантину.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Euractiv.

Президент також наголосив на необхідності залучення коштів, передбачених Інструментом надзвичайної підтримки, для збільшення поставок вакцин.

До того, як у четвер лідери ЄС обговорили колективні зусилля з боротьби з пандемією, Йоганніс заявив румунським ЗМІ, що наполягатиме на забезпеченні належного функціонування єдиного ринку та вільного руху всередині блоку.

Президент Румунії також заявив, що сприятиме необхідності забезпечення належних запасів ліків та медичного обладнання у всіх державах-членах.

Ситуація з пандемією погіршилася в Румунії, в четвер країна вперше зареєструвала понад 6000 щоденних інфекцій.

З початку пандемії COVID-19 Румунія зафіксувала понад 229 000 інфекцій та 6764 смертей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.