Війна у Карабаху завершена – заява вірменського прем’єра

Вівторок, 10 листопада 2020, 01:25

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про досягнуту домовленість, згідно якій війна у Карабаху завершується о першій годині ночі 10 листопада.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на заяву Пашиняна.

"Дорогі співвітчизники, сестри і брати. Я прийняв важке, надзвичайно важке рішення для себе і для всіх нас. Я підписав заяву з президентами Росії і Азербайджану про припинення карабаської війни.. Текст вже опублікованої заяви невимовно болючий для мене особисто і для нашого народу. Я прийняв це рішення у результаті глибокого аналізу військової ситуації і оцінки людей, які найкраще її знають. Також виходячи з переконання, що це найкраще МОЖЛИВЕ рішення в ситуації, що склалася",- заявив він.

Нагадаємо, цій угоді передували активні бої за місто Шуша – друге за значенням у Карабаху, а також повідомлення ЗМІ про домовленість Туреччини та Росії щодо врегулювання конфлікту у Карабаху.

Подробиці підписаної домовленості Пашинян обіцяє озвучити у найближчі дні.

Детальніше про конфлікт у Карабаху можна почитати у статті "Карабах, не схожий на Донбас: 8 відповідей на запитання про нову війну на Кавказі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.