Війна у Карабаху завершена – заява вірменського прем’єра

Вівторок, 10 листопада 2020, 01:25

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про досягнуту домовленість, згідно якій війна у Карабаху завершується о першій годині ночі 10 листопада.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на заяву Пашиняна.

"Дорогі співвітчизники, сестри і брати. Я прийняв важке, надзвичайно важке рішення для себе і для всіх нас. Я підписав заяву з президентами Росії і Азербайджану про припинення карабаської війни.. Текст вже опублікованої заяви невимовно болючий для мене особисто і для нашого народу. Я прийняв це рішення у результаті глибокого аналізу військової ситуації і оцінки людей, які найкраще її знають. Також виходячи з переконання, що це найкраще МОЖЛИВЕ рішення в ситуації, що склалася",- заявив він.

Нагадаємо, цій угоді передували активні бої за місто Шуша – друге за значенням у Карабаху, а також повідомлення ЗМІ про домовленість Туреччини та Росії щодо врегулювання конфлікту у Карабаху.

Подробиці підписаної домовленості Пашинян обіцяє озвучити у найближчі дні.

Детальніше про конфлікт у Карабаху можна почитати у статті "Карабах, не схожий на Донбас: 8 відповідей на запитання про нову війну на Кавказі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...