Грузія продовжила заборону на регулярне авіасполучення до кінця року

Четвер, 19 листопада 2020, 12:14

Грузія продовжила до 1 січня 2021 року заборону на міжнародне регулярне авіасполучення.

Рішення було прийняте після чергової переоцінки ситуації з поширенням коронавірусу в світі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство "Грузия Online".

"Обмеження на здійснення міжнародного регулярного повітряного сполучення подовжено і воно буде діяти до 31 грудня 2020 року включно", - йдеться в повідомленні Агентства цивільної авіації Грузії.

Читайте також
Кулеба допускає повторне закриття кордонів у разі нового "локдауну"

Разом з тим Агентство відзначає, що обмеження на регулярне авіасполучення не поширюється на прямі міжнародні рейси, які виконуються або плануються між Тбіліським міжнародним аеропортом і аеропортами Мюнхена, Парижа, Риги, Дохи, Варшави, Афін, Амстердама, Відня, Берліна і Мілана.

Обмеження також не поширюється на регулярні рейси між Кутаїський міжнародним аеропортом і аеропортами Риги, Катовіце, Вільнюса і Дортмунда.

Грузія з березня припинила регулярне авіасполучення з усіма країнами через пандемію. Уряд спочатку пообіцяв почати прийом міжнародних мандрівників з 1 липня, проте потім було заявлено, що через складну епідеміологічну ситуацію в світі відкриття регулярних міжнародних польотів відкладається до 1 серпня. 

Потім цей термін був неодноразово продовжений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?