США збільшують тиск на учасників побудови "Північного потоку-2" - ЗМІ

Субота, 21 листопада 2020, 15:31

Уряд США посилює погрози санкцій у спробі зупинити спірний газопровід "Північний потік-2".

Про це повідомляє агентство DPA з посиланням на високопоставленого американського  чиновника, передає "Європейська правда".

Чиновник на умовах анонімності повідомив, що уряд США вже визначив низку компаній або фізичних осіб, які можуть зіткнутися з санкціями, якщо вони не припинять свою діяльність, пов'язану з трубопроводом.

"Ми знаходимося в процесі обдзвону низки цих компаній, щоб повідомити їм, що вони, ймовірно, займаються підсанкційною діяльністю", - сказав чиновник, відмовившись назвати компанії.

"Багато хто з цих компаній не знають про це, і ці дзвінки дають їм можливість згорнути свою діяльність"  - додав він.

Уряд США представить Конгресу доповідь про санкційні компанії протягом декількох днів або тижнів, сказав чиновник.

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" практично завершено. Він подвоїть постачання російського природного газу Балтійським морським шляхом до Німеччини, найбільшої економіки Європи.

Противники трубопроводу, в тому числі США, Польща і Україна, кажуть, що трубопровід дасть Росії важелі тиску на Німеччину, в той час як німецький уряд говорить, що він створить прямі і безпечні поставки газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".