У Хорватії зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусу

Середа, 25 листопада 2020, 15:57

Хорватія зареєструвала рекордну кількість щоденних випадків захворювання коронавірусом, уряд країни розглядає додаткові заходи, щоб спробувати зупинити спалах захворювання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Національна група реагування на COVID-19 повідомила в середу, що за останні 24 години було зареєстровано 3603 випадки інфекції і 56 пацієнтів померли.

З 25 лютого, коли був зареєстрований перший випадок захворювання в країні з населенням 4 мільйони людей, 111 617 осіб отримали позитивний результат тесту на коронавірус і 1501 людина померла.

Хорватські ЗМІ повідомляють, що через останній спалах хвороби в деяких лікарнях закінчуються ліжка, і інфікованих пацієнтів доводиться розміщувати в наметах.

Повідомляється, що влада розглядає можливість введення нових загальнонаціональних обмежувальних заходів, які можуть включати закриття кафе і ресторанів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.