Британський пілот вилікувався від коронавірусу після рекордних 243 днів у лікарні

Вівторок, 19 січня 2021, 13:37

Пілот британської авіакомпанії British Airways повернувся додому зі Сполучених Штатів після рекордних 243 днів в лікарні з COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Times.

59-річний Ніколас Сіннотт був госпіталізований в Техасі в березні і виписаний незадовго до Різдва, після чого полетів додому в англійське графство Суррей.

 
Ніколас Сіннотт у лікарні

Він одужує зі своєю 54-річною дружиною Ніколою, яка кожен день проводила біля його ліжка в лікарні і, як вважається, допомогла йому одужати.

Лікарі сказали, що у Сіннотта почалася респіраторна недостатність, його помістили на штучну вентиляцію легенів, а потім на апарат штучного серця і легенів, перш ніж він почав одужувати.

Доктор Бісваджіт Кар, кардіолог, який лікував Сіннотта, сказав: "Всі органи його тіла були вражені COVID-19. Але все ж, оскільки його здоров'я було дуже хорошим, як у пілота, він зміг витримати все це і пережити таку серйозну хворобу".

Нагадаємо, понад 4 мільйони людей, у тому числі більше половини людей старші 80 років, вже отримали щеплення від коронавірусу у Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?