Угорщина просить у Бангладеш вакцину від коронавірусу

Понеділок, 1 лютого 2021, 19:39

Угорщина звернулася до Бангладеш з проханням про 5 тисяч доз вакцини від COVID-19.

Про це заявив міністр закордонних справ Бангладеш Шахріар Алам, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Daily News Hungary.

"Угорщина звернулася до нас з проханням про 5000 доз вакцини від COVID-19. Ми надамо їм вакцину із запасів, які у нас є" - сказав Шахріар Алам.

Бангладеш має вакцину Oxford-AstraZeneca, вироблену в Serum Institute в Індії. Компанія вже надіслала Бангладеш першу партію з 5 мільйонів доз, яка є частиною 30 мільйонів доз, замовлених країною.

Уряд Угорщини став першим в ЄС, хто придбав російську вакцину Sputnik V, а також Угорщина стала першим членом ЄС, який схвалив китайську вакцину Sinopharm.

Угорщина має п’ять вакцин від COVID-19, схвалених угорським органом з контролю над лікарськими препаратами: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik-V та Sinopharm.

Зв'язки Бангладеш з Угорщиною поглибилися в 2016 році, коли прем'єр-міністр Шейх Хасіна здійснив державний візит до Будапешта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"