Почесне консульство Хорватії відкриється в Івано-Франківську

Середа, 10 лютого 2021, 11:16

В Івано-Франківську 18 лютого відбудеться церемонія відкриття почесного консульства Хорватії в Україні.

Як повідомляє "Європейська правда", про це оголосив мер міста Руслан Марцінків. 9 лютого він зустрівся із Почесним консулом Хорватії.

"Нині мав нагоду спілкуватись із Почесним консулом Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталієм Запухляком! А метою зустрічі стало обговорення найближчої майбутньої події - 18 лютого відкриваємо Почесне консульство Хорватії в Івано-Франківську (на Мазепи, 130)", - написав Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

Слід зазначити, що почесний консул відрізняється від класичного консула - це окрема форма представництва, коли громадянин країни, в якій консульство відкривається, починає представляти інтереси іншої країни.

Нагадаємо, відповідно до коронавірусних обмежень громадяни України наразі не мають права на в’їзд в Хорватію з туристичною метою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.