У Франції Google oштрафували за "оманливий" рейтинг готелів

Понеділок, 15 лютого 2021, 16:35

Google погодився заплатити штраф у розмірі 1,1 мільйона євро після того, як влада Франції дійшла висновку, що пошукова система відображає "оманливий" рейтинг для французьких готелів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Раніше Google використовував офіційне джерело Atout France, а також дані інших вебсайтів готельного господарства у своєму алгоритмі для ранжирування готелів від однієї до п’яти зірок.

Отримавши скарги від власників готелів на рейтинг Google, агентство з питань шахрайства та конкуренції у Франції розпочало розслідування у 2019 та 2020 роках.

Воно заявило, що має контролювати "характер та справедливість інформації, яку надає платформа", щодо 7 500 установ.

Розслідування показало, що Google замінив класифікацію Atout France класифікацією, заснованою на власних умовах.Однак ця класифікація вводила в оману через ідентичне використання терміну "зірки" і шкали класифікації готелів від 1 до 5.

Google заявив, що зараз вніс "необхідні зміни, щоб відобразити лише офіційний рейтинг французьких зірок готелів на Картах Google і в пошуку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"