Віцепрем’єрка спрогнозувала три сценарії щодо відкриття кордонів для українців 

Четвер, 4 лютого 2021, 17:36

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина вважає, що у контексті відкриття кордонів для українців та планування відпусток улітку є три сценарії.

Про це вона розповіла в інтерв’ю ТСН.ua, пише "Європейська правда".

"Є три сценарії. Планування травневих або літніх відпусток може бути ускладнено через продовження жорстких локдаунів по всьому світу.  В такому випадку ми звичайно будемо обмежені у виборі країн.

Швеція допускає "паспорт вакцинації" для поїздок і готує цифровий до літа

На сьогодні Державна авіаційна служба вже затвердила перелік країн для виїзду українців у літній сезон. Це природні туристичні напрямки, такі як: Туреччина, Кіпр, Туніс, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Грузія, Албанія та інші. Деякі з них країни ЄС", - заявила Стефанішина.

Другий сценарій, за її словами, полягає у тому, що може бути суттєве зниження рівня захворюваності в Україні і це сприятиме відкриттю кордонів. Стефанішина відзначила, що динаміка захворюваності, яка спостерігається зараз в Європі і в Україні, дає надію на те, що на кінець весни українці матимуть більш ширший доступ за кордон, ніж зараз. 

"Але також третій сценарій полягає в тому, що передумовою доступу до певної країни буде отримання вакцини. На той час... не буде дефіциту в доступі до вакцини. Це не буде проблемою, так само і в Україні", - вважає віцепрем’єрка.

Крім того, Стефанішина розкрила перспективи введення паспортів щеплень для українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"