У Німеччині вантажівка "загубила" на автобані 6 тонн пива, заблокувавши рух транспорту

фото
Вівторок, 18 травня 2021, 13:30

Водій вантажівки "загубив" величезну кількість пива на німецькому автобані пізно ввечері в понеділок, заблокувавши рух на трасі неподалік від Бремена.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NDR.

В результаті інциденту із завантаженого ящиками з пивом автомобіля на дорогу випала чверть вантажу – приблизно 6 тонн пива. Розбите скло та піна унеможливили рух транспорту на цій ділянці.

 

Щоб якомога швидше відновити рух, деякі водії із "застряглих" автомобілів залишили свої машини, щоб допомогти розібратися з наслідками.

Після того, як одна смуга знову стала прохідною, операцію з очищення на себе взяли бригади з обслуговування автобанів та евакуаторська служба. Автобан повністю очистили тільки приблизно о 1:30 у вівторок.

Поліція повідомила, що стосовно 28-річного водія ведеться розслідування через те, що він не закріпив вантаж належним чином.

Обсяг завданих збитків оцінюється приблизно у 20 тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.