ЄС виділив 25,4 млн євро для підтримки потерпілих у війні на Донбасі

Четвер, 27 травня 2021, 17:18

Європейська комісія оголосила про виділення допомоги в розмірі 25,4 млн євро на підтримку людей, які продовжують потерпати від конфлікту на Донбасі.

Про це у четвер повідомила пресслужба Європейської комісії, пише "Європейська правда".

Виділені кошти допоможуть людям, які постраждали внаслідок конфлікту, отримати доступ до медичної допомоги, включаючи кращу підготовку та реагування на пандемію COVID-19, а також до послуг із юридичної підтримки.

Зеленський і глава Єврокомісії обговорили відновлення подорожей українців до ЄС

"Фінансування допоможе відремонтувати пошкоджені будинки, школи та лікарні. Воно забезпечить найбільш вразливих людей засобами для задоволення їх основних потреб та підтримає доступ до безпечної води та освіти в надзвичайних ситуаціях. Потреби вразливих людей, таких як люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями, будуть пріоритетними", - йдеться у повідомленні Єврокомісії.

 Таким чином, загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС з початку конфлікту на Донбасі склав 190 мільйонів євро, відзначили в комісії.

 "Конфлікт на Сході України продовжує завдавати великої шкоди цивільному населенню, в той час як увага засобів масової інформації та міжнародної спільноти слабшає. ЄС продовжує задовольняти гуманітарні потреби по обидві сторони від лінії зіткнення", - прокоментував Янез Ленарчич, єврокомісар з кризового управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.