В МЗС Грузії розповіли, чи бачать шлях до НАТО для України та Грузії без ПДЧ

Понеділок, 5 липня 2021, 14:02

В МЗС Грузії вважають, що План дій щодо членства в НАТО є важливим інструментом для майбутнього членства Грузії та України, але головне, щоб двері Альянсу залишалися відчиненими.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це сказав заступник міністра закордонних справ Грузії Лаша Дарсаліа у рамках форуму "Україна 30. Міжнародна політика".

На запитання про те, чи є реалістична можливість, щоб Україна і Грузія стали членами НАТО, не проходячи через етап ПДЧ, він сказав, що дуже важливо, щоб союзники "вказали напрямок".

З іншого боку, зазначив він, План дій щодо членства - "це інструмент, а не самоціль", а значно більшу вагу має готовність країн працювати в Альянсі. 

"Які б не були інструменти - ми готові користуватися ними. Тобто, і так, і ні. Це залежить від конкретних обставин. Важливо те, щоб було відчинене вікно можливостей", - зазначив Лаша Дарсаліа.

Нагадаємо, раніше у рамках форуму міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна буде членом НАТО і питання стоїть лише щодо ціни і часу, які вона за це заплатить. 

Читайте також: Без згадки про членство: як Україна та НАТО можуть спільно змінити реальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: