Словаччина планує рекордно високі витрати на оборону

Середа, 15 вересня 2021, 15:18

Уряд Словаччини схвалив закупівлю 152 гусеничних та 76 колісних бойових броньованих машин, що стане найбільшою військовою закупівлею в історії країни.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Euractiv.

Орієнтовна ціна броньованих машин становить понад 2 млрд євро. За словами міністра оборони Ярослава Надя, уряд хоче "підтримати військових, яким явно і справді потрібна техніка на рівні сучасних армій".

Причинами покупки є поганий стан наявної техніки, а також вимоги до діючої армії, сформульовані НАТО. Словаччина кілька разів брала на себе зобов'язання щодо модернізації.

За словами Надя, транспортні засоби, які міністерство хоче придбати, належать до ключового озброєння сухопутних військ союзників.

До кінця вересня уряд хоче зв'язатися з виробниками з проханням надати конкретні пропозиції. Тоді пропозиції очікуються протягом 6-9 місяців.

Міністерство також подасть техніко-економічне обґрунтування та попросить уряду дозволу на переговори щодо контракту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.