Deutsche Bahn і машиністи локомотивів після серії страйків домовились про нові умови

Четвер, 16 вересня 2021, 12:01

Німецький оператор залізниці Deutsche Bahn та профспілка машиністів локомотивів GDL після трьох страйків, що на кілька днів паралізовували пасажирські і вантажні перевезення, оголосили про домовленість щодо нового колективного договору.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

Владнати конфлікт допомагали у тому числі прем’єри федеральних земель Шлезвіг-Гольштейн і Нижня Саксонія.

Останній п’ятиденний страйк GDL скінчився у вівторок минулого тижня, і профспілка погрожувала вдатися до четвертого протесту, якщо компанія не піде на поступки у своїх пропозиціях змін до договору.

У неділю пропозиції були внесені і в наступні дні тривало обговорення. Про фінальні умови домовленості ще не повідомили.

Тим часом про намір вимагати змін заявила ще одна велика профспілка залізничників EVG. Їхній керівник Клаус-Дітер Гоммель заявив, що вони готуються до перемовин, але не виключають страйку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.