В уряді призначили гендиректорку Офісу з європейської та євроатлантичної інтеграції 

Понеділок, 20 вересня 2021, 11:57

Секретаріат Кабінету міністрів України призначив Наталію Форсюк генеральною директоркою Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на повідомлення пресслужби.

Урядовий офіс з координації європейської та євроатлантичної інтеграції відповідає за організаційне, експертно-аналітичне та інформаційне забезпечення діяльності Кабміну у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Посада гендиректора була вакантною з 2019 року, конкурс на неї оголосили у липні 2021 року. 

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина привітала призначення, зазначивши, що Офіс - єдина інституція, через яку реалізується цей курс, і перед ним багато задач. 

"Уряд та я особисто розраховуємо на невідкладне посилення спроможності та ефективності роботи Урядового офісу, а також швидке та якісне заповнення вакансій у штаті цієї структури. Певна, що Наталія Форсюк як досвідчена євроінтеграторка цілком здатна впоратися з цими викликами", - зазначила Стефанішина. 

Як повідомляється, Наталія Форсюк отримала юридичну освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка, працювала на керівних посадах у бізнесі, міжнародних програмах та проєктах (ICED "Інфраструктура та міста для економічного розвитку", UNDP "Прозорість та доброчесність публічного сектору" та інших). 

З 2016 року очолювала британську ініціативу з побудови прозорості у сфері інфраструктури в Україні (CoST International), пізніше працювала у Міністерстві інфраструктури радницею міністра і згодом заступницею з питань євроінтеграції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.