У більшій частині Франції скасували вимогу маски в початковій школі

Понеділок, 18 жовтня 2021, 10:22

З понеділка 18 жовтня вже у 79 департаментах Франції маска у класі перестала бути обов’язковою для учнів початкової школи.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Починаючи з 4 жовтня, вимогу маски почали скасовувати в департаментах, де показник захворюваності коронавірусом складає менше 50 на 100 тисяч населення і протримався на такому рівні більше 5 днів.  

За таким критерієм з понеділка вимогу маски скасували для учнів початкової школи у ще 12 департаментах, їхня загальна кількість досягла 79. Проте департамент Лозер на півдні Франції, навпаки, випав із зеленого списку через погіршення ситуації. Загалом департаментів, де в початковій школі ще вимагається маска, залишається 22. 

Окрім скасування вимоги маски у класі, учням також буде дозволено обідати разом, а не за окремими столами, та дозволяються усі види спортивних ігор в приміщенні і надворі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?