Посольство США розповіло, що глава Пентагону робитиме в Україні

Понеділок, 18 жовтня 2021, 14:16

19 жовтня відбудеться візит міністра оборони США Ллойда Остіна до України, заплановані його зустрічі з українським колегою Андрієм Тараном та президентом Володимиром Зеленським.

Про це "Європейській правді" повідомили у посольстві США

Як зазначили у посольстві, міністр відвідає Київ,  щоб підтвердити непохитну підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України.

"Перебуваючи в Києві, Ллойд Остін відвідає міністерство оборони України, де він візьме участь в церемоніалі вшанування полеглих захисників України в Меморіальній залі та біля Меморіального дзвону захисникам України, а також зустрінеться з міністром оборони України Андрієм Тараном, щоб обговорити прогрес України у реалізації реформ в галузі оборони та військово-промислового комплексу, необхідних для просування її євроатлантичних прагнень, а також безпеку в Чорному морі" - повідомили у посольстві.

Також глава Пентагону зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити двостороннє та регіональне співробітництво в галузі безпеки.

Як повідомлялося, в Україну прибула друга партія вантажу медичного майна та озброєння зі Сполучених Штатів Америки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.